Obec Lipoltice

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Hlášení rozhlasu

Stránky [ < ] 1 2 3 [ > ]

Hlášení ze dne 17.03.2020

PROVOZY POLIKLINIKY EUC PŘELOUČ SE NEZAVÍRAJÍ, POUZE SE UPRAVUJÍ ČI ZKRACUJÍ ORDINAČNÍ HODINY. RECEPCE KLINIKY JE V PROVOZU DO 13 HODIN. VŠECHNY KONKRÉTNÍ ÚPRAVY ORDINAČNÍCH HODIN BUDOU UVEDENY NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH KLINIKY. EUC POLIKLINIKA PŘELOUČ OZNAMUJE: VÁŽENÍ PACIENTI, OCHRANA VÁS I ZDRAVOTNÍHO PERSONÁLU JE PRO NÁS PRIORITOU. Z TOHOTO DŮVODU NA NAŠE PRACOVIŠTĚ PŘICHÁZEJTE JIŽ S NASAZENOU ROUŠKOU A BEZ DOPROVODU. OMEZENÍ DOPROVODU SE NETÝKÁ MLADISTVÝCH A IMOBILNÍCH PACIENTŮ DĚTSKÝ LÉKAŘ - PŘI POLIKLINICE PŘELOUČ: OMEZUJE VE DNECH 17.3. – 20.3. 2020 – ORDINAČNÍ DOBU A TO DO 13 HODIN. DĚTI S RESPIRAČNÍM ONEMOCNĚNÍM BUDOU OŠETŘENY POUZE PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ S LÉKAŘEM. POUŽITÍ ROUŠKY SE TÝKÁ I NÁVŠTĚVY ORDINACÍ DĚTSKÝCH LÉKAŘŮ. OD PONDĚLÍ - 16. BŘEZNA 2020 - PLATÍ KARANTÉNA V ORDINACI MUDR. JANY ČERNÉ. BLIŽŠÍ INFORMACE NEMÁME V TUTO CHVÍLI K DISPOZICI. FINANČNÍ ÚŘAD V PŘELOUČI JE UZAVŘENÝ. OMEZENĚ FUNGUJE FINANČNÍ ÚŘAD V PARDUBICÍCH, ÚŘEDNÍ HODINY JSOU V TUTO CHVÍLI V PONDĚLÍ A VE STŘEDU OD 8 DO 11 HODIN A TO POUZE PODATELNA A POKLADNA.

Hlášení ze dne 16.03.2020

Obec Lipoltice oznamuje, že z důvodu vyhlášení karantény dochází od 16. března 2020 k těmto opatřením:  Omezení úředních hodin Obecního úřadu Lipoltice: o Pondělí, úterý, čtvrtek a pátek je obecní úřad pro veřejnost uzavřen. o V platnosti zůstávají úřední hodiny ve středu od 17:30 do 19:30, a to pro neodkladné případy. o Pro komunikaci s Obecním úřadem Lipoltice použijte telefonní spojení a e-mail.  Prodlužuje se termín splatnosti poplatku za komunální odpad a poplatku ze psů za rok 2020, a to do 30. června 2020 včetně povinnosti umístění nálepky na popelnici.  Ostatní poplatky, např. stočné jsou rovněž splatné do 30. června 2020.  Všechny poplatky lze hradit bankovním převodem – informace k úhradě poplatků za komunální odpad a poplatku ze psů jsou k dispozici na webových stránkách obce.  Odkládá se příjem věcí do sbírky pro Diakonii Broumov do 30. června 2020.  V platnosti zůstává přistavení kontejneru na větve, při ukládání větví do kontejneru prosím dodržujte stanovená zdravotní bezpečnostní pravidla.  Děkujeme za pochopení.

Hlášení ze dne 11.03.2020

• Krajský úřad Pardubického kraje upozorňuje cestující, že od pátku 13. března 2020 bude v autobusové dopravě Pardubického kraje zaveden prázdninový režim jízdních řádů, upravené jízdní řády naleznete na internetové adrese: PORTAL.IDOS.CZ. Železniční dopravy se úprava jízdních řádů netýká. • Veškeré informace ohledně mimořádných opatření ve věci koronaviru najdete na webových stránkách obce a na vývěsní desce. • Věci do sbírky pro Diakonii Broumov budou přebírány Obecním úřadem Lipoltice v úředních hodinách do 30. dubna 2020. • Obec Lipoltice oznamuje, že ve dnech 16. – 30. března 2020 bude na parkovišti u fotbalového hřiště přistaven kontejner na větvě. V případě, že bude kontejner naplněn, bude odvezen a opět přistaven. • První „pravidelný“ svoz bioodpadu bude 8. dubna 2020 a bude probíhat každou lichou středu. • S předstihem připomínáme svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu v sobotu dne 18.4.2020.

Stránky [ < ] 1 2 3 [ > ]

Obsah postranní lišty

Důležité oznámení
SVOZOVÝ PLÁN ODPADU 2021 - VIZ. AKTUALITY

Oddíl postranní lišty

Translate / přeložit

Oddíl postranní lišty

Přečíst nahlas
Pro funkci hlasitého čtení musíte mít povolen Javascript.

Oddíl postranní lišty

Pro seniory

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 24.06

• Obec Bezděkov Vás zve do letního kina na film "Přes prsty", promítání proběhne v sobotu 27. června 2020 přibližně od 21:30 na fotbalovém hřišti, vstupné je dobrovolné. • Příjem věcí do sbírky pr...

Přečíst celé hlášení >

Patička stránky